7 Nisan 2014 Pazartesi

Elidor Kuru Şampuan Deneyimim

Merhaba 
Uzun zamandır merak ettiğim,bir süre önce alıp rafta beklettiğim Elidor Kuru Şampuanı nöbet izninden fırsat bulup denedim :) Aslında su olmadan temizlik pek aklıma yatmıyordu ama merakıma yenik düşüp satın aldım


Kullanımı çok pratik;
1.Adım ; Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalıyoruz,daha sonra saçları tutam tutam ayırıp şampuanı 20-30 cm. uzaktan saç diplerine yağlanmanın yoğun olduğu bölgelere sıkıyoruz.
2.Adım ; Saç diplerine masaj yaparak şampuanı yediriyoruz ve 1 dakika bekliyoruz
3.Adım ; Tarayıp istediğimiz şekli veriyoruz

Doğrusunu söylemek gerekirse ürün günlük hayatta çok büyük bir ihtiyaç değil.Su tüketimini ve enerji tüketimini azaltır yazıyor arkasında fakat ben su ve enerji tüketmeyi tercih ederim.Evet saçımdaki yağlı görüntü kayboldu ve saçlarım güzel koktu ama SUYA SABUNA DOKUNMAK lazım :)


Van depremi olduğunda 2 kez İzmir'den Van'a gönüllü olarak yardıma gitmiştim.O zaman keşke bu ürün piyasada olsaydı diyorum şuan kendi kendime... İmkansızlıktan dolayı 1 hafta boyunca duş alamamıştık ve köyde tanımadığım birinin evinde duş almak zorunda kalmıştım...
Elidor Kuru Şampuan günlük hayatta çok işime yaramayacak olsa da hastalık durumunda,afet durumunda,kampta,kısacası duş alma imkanı kısıtlı olan durumlarda çok büyük bir kurtarıcınız olabilir :)
Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder